Start Kontakt Kontakta oss

Hela Sveriges energikonsult

Kontakta oss idag för att diskutera din energipotential.
Vilket av våra kontor ligger närmast dig?

Gemensam e-post
E-post: info@aktea.se

Stockholm
Matthias Eriksson, kontorschef
Telefon: 0735-04 01 41
E-post: matthias.eriksson@aktea.se

Göteborg
Andreas Nyberg, kontorschef
Telefon: 0709-38 56 80
E-post: andreas.nyberg@aktea.se

Malmö
Annika Mattsson, kontorschef
Telefon: 0700-90 55 07
E-post: annika.mattsson@aktea.se

Umeå
Magnus Stjerndahl, kontorschef
Telefon: 0704-94 95 50 

E-post: magnus.stjerndahl@aktea.se

Uppsala
Richard Thygesen, kontorschef
Telefon: 0707-81 82 64
E-post: richard.thygesen@aktea.se
 


Stefan Lindsköld, vd Aktea Energy
Telefon: 0703-69 05 44
E-post: stefan.lindskold@aktea.se

Peter Karlsson, kunskap
Telefon: 0736-33 60 02
E-post: peter.karlsson@aktea.se

Magnus Stjerndahl, utveckling
Telefon: 070-4949 550
E-post: magnus.stjerndahl@aktea.se